یک نظامی شاغل در کاخ سفید کرونا گرفت

به گزارش وبلاگ آرم 99، کاخ سفید تأیید کرد یک نظامی شاغل در کاخ سفید به ویروس کرونا مبتلا شده است اما نتیجه تست کرونای خود دونالد ترامپ و معاونش منفی است.

یک نظامی شاغل در کاخ سفید کرونا گرفت

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آرم 99، کاخ سفید روز پنجشنبه تأیید کرد یکی از دستیاران دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شده است.

به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک، کاخ سفید در بیانیه ای نوشت: اخیراً از طریق واحد پزشکی کاخ سفید خبردار شدیم که یکی از اعضای ارتش آمریکا که در کاخ سفید کار می کند، به ویروس کرونا مبتلا شده است. نتیجه تست رئیس جمهور و معاون او منفی اعلام شده و آن ها در سلامت کامل به سر می برند.

روز گذشته شبکه سی ان ان به نقل از منبعی که نمی خواست نامش فاش شود گفته بود، یکی از اعضای زبده ارتش آمریکا که به عنوان محافظ شخصی ترامپ در کاخ سفید کار می کند به ویروس کرونا مبتلا شده است.

این منبع گفت، ترامپ از شنیدن این خبر بسیار ناراحت شده است. وی افزود، از تمام افرادی که با ترامپ یا معاونش در ارتباط هستند هر هفته تست کرونا گرفته می شود.

ترامپ تا کنون چند بار در معرض تماس با افراد مبتلا به ویروس کرونا قرار گرفته است که از جمله آن ها می توان به یکی از وزرای دولت برزیل اشاره کرد.

پس از دیدار رئیس جمهور آمریکا با هیأتی از دولت برزیل، بخش هایی از مارالوگو اقامتگاه او در ایالت فلوریدا بسته شده و مورد ضدعفونی قرار گرفت.

پس از شیوع ویروس کرونا در آمریکا، ترامپ تا مدت ها از دادن تست کرونا خودداری می کرد اما در نهایت مجبور به انجام آن شد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "یک نظامی شاغل در کاخ سفید کرونا گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک نظامی شاغل در کاخ سفید کرونا گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید