پیشتازی 6 درصدی بایدن از ترامپ در نظرسنجی سراسری

به گزارش وبلاگ آرم 99، بر اساس تازه ترین نظرسنجی اجرا شده، حمایت از نامزد دموکرات ها برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا 6 درصد بیشتر از رئیس جمهور کنونی این کشور است.

پیشتازی 6 درصدی بایدن از ترامپ در نظرسنجی سراسری

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آرم 99، در حالی که شش ماه تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده است، همه گیری ویروس کرونا به شدت صندلی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا را در مقابل جو بایدن رقیب دموکرات وی در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری 2020 متزلزل نموده است.

نظرسنجی سرتاسری نشریه یو اس اس تودی و دانشگاه سوفولک نشان می دهد که بایدن 6 درصد از ترامپ پیش است. در این نظرسنجی بایدن با حمایت 44 درصد پرسش شوندگان و ترامپ با حمایت 38 درصدی روبرو بوده است.

این درحالی است که در ماه دسامبر و پس از آنکه استیضاح ترامپ توسط کنگره به پیش برده می شد، وی در نظرسنجی ها 3 درصد از رقیب دموکرات خود پیش بود. در نظرسنجی ماه دسامبر، ترامپ حمایت 44 درصد مردم آمریکا را به همراه داشت این در حالی بود که بایدن با حمایت 41 درصدی مردم روبرو بود.

یافته های این نظرسنجی، چالشی که ترامپ در دوره شیوع ویروس کرونا در این کشور روبرو شده و افت شدید محبوبیت وی را نشان می دهد.

تعلل دولت ترامپ در مقابله با شیوع ویروس کرونا سبب شده تا کنون بیش از 55 هزار شهروند آمریکایی جان خود را از دست بدهند و اقتصاد این کشور نیز با افت شدید روبرو گردد.

این نظرسنجی از 1000 نفر و به وسیله تماس تلفنی و از روز سه شنبه تا شنبه گذشته صورت گرفته و درصد خطای 3 درصدی نیز برای آن در نظر گرفته شده است.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "پیشتازی 6 درصدی بایدن از ترامپ در نظرسنجی سراسری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشتازی 6 درصدی بایدن از ترامپ در نظرسنجی سراسری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید