هشتمین کارمند آمازون در اثر کرونا درگذشت

به گزارش وبلاگ آرم 99، هشتمین کارمند شرکت فناوری آمازون بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

هشتمین کارمند آمازون در اثر کرونا درگذشت

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ آرم 99 به نقل از تک کرانچ، هشتمین کارمند آمازون بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت؛ این خبر در حالی منتشر شده که این شرکت به دلیل عدم شفافیت در خصوص تعداد گسترده ای از مبتلایان در بین کارگران انبار خود، تحت نظارت است.

این کارگر در انبار شرکت فناوری آمازون در ایالت اوهایو مشغول به کار بوده است؛ طبق گفته این شرکت آزمایش گرفته شده از کارگر فوت شده پس از یک هفته جواب مثبت ابتلای وی به ویروس کرونا را نشان داده است.

جف بیزوس، بنیانگذار آمازون مدعی شده که کارگران حداقل 74 انبار برای تشخیص کرونا آزمایش شده اند.

تعداد کل کارگران آمازون که آزمایش ویروس آنها مثبت شده، دقیقا معین نیست؛ این شرکت در تصمیم خود مبنی بر عدم افشای چنین اطلاعاتی ایستاده است.

شرکت مذکور در بیانیه قبلی نیز گفته است: ما فکر نمی کنیم که معین شدن شمار مبتلایان به این ویروس در شرکت فناوری آمازون مهم باشد.

این شرکت به دلیل عدم ارائه صحیح محافظت از کارمندان خود در برابر شیوع ویروس مورد انتقاد قرار گرفته است؛ در حالی که آمازون بارها و بارها اظهار داشته که تمام کوشش خود را برای محافظت از کارمندان در مراکز انبارهای خود انجام داده است.

در اوایل ماه جاری، نامه ای از 13 دادستان کل ایالتی خواسته بود که آمازون تعداد کارگرانی را که در اثر ویروس تحت تأثیر قرار گرفته اند، افشا کند.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "هشتمین کارمند آمازون در اثر کرونا درگذشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشتمین کارمند آمازون در اثر کرونا درگذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید