مراحل شماره گذاری 3 هزار رنو مانده در پارکینگ ها در حال اجرا است

به گزارش وبلاگ آرم 99، مراحل پایانی شماره گذاری 3 هزار خودروی رنو مانده در پارکینگ های پارس خودرو در حال اجرا است و این خودروها به زودی به ترتیب اولویت ثبت نام به مشتریان تحویل می گردد.

مراحل شماره گذاری 3 هزار رنو مانده در پارکینگ ها در حال اجرا است

به گزارش خبرگزاری وبلاگ آرم 99 به نقل از روابط عمومی پارس خودرو؛ شهریار طهماسبی، معاون مهندسی شرکت پارس خودرو گفت: در چند روز گذشته و پیرو مجوز سازمان محیط زیست، پلیس راهور ناجا با شروع فرایند پلاک رنوهای فراوری شده و مانده در پارکینگ این شرکت موافقت نموده است.

او ادامه داد: کوشش های بسیاری اجرا شده است تا این مشکل با همکاری دستگاه های مختلف برطرف گردد و هم اکنون در حال تغییر پلاک روی موتور خودروها هستیم تا پس از اخذ مجوزهایی که هدایت و رانندگی شرط نموده است، این خودروها شرایط اخذ پلاک را کسب نمایند.

طهماسبی ضمن اشاره به انجام مراحل پایانی شماره گذاری 3 هزار رنو فراوری شده و مانده در پارکینگ این شرکت گفت: بعد از پیگیری های گسترده، مجوز شماره گذاری این خودروها کسب شد که البته باید مجوزهای وزارت صمت و سازمان حمایت را نیز در راستای جلب رضایت مشتریان و رعایت قوانین مشتری مداری کسب کنیم که آنها نیز در جهت انجام قرار گرفته است.

به گفته معاون مهندسی پارس خودرو این 3 هزار رنو بعد از ترخیص قطعات مانده در گمرکات، فراوری شده و متاسفانه به دلیل تداوم تحریم ها دیگر قادر به فراوری و تحویل مانده تعهدات گروه رنو به مشتریان نخواهیم بود و باقی مشتریان محترم می توانند از طرح های تبدیلی برای دریافت خودروهای خود اقدام نمایند.

لازم به ذکر است، این خودروها بر اساس مجوز سازمان محیط زیست و موافقت هدایت و رانندگی با مدل سال 98 شماره گذاری و هزینه متمم بیمه شخص ثالث و افت قیمت مدل خودروها نیز به مشتریان پرداخت خواهد شد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "مراحل شماره گذاری 3 هزار رنو مانده در پارکینگ ها در حال اجرا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراحل شماره گذاری 3 هزار رنو مانده در پارکینگ ها در حال اجرا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید