شرط مهم ستاره انگلیسی برای تمدید قرارداد با چلسی

به گزارش وبلاگ آرم 99، تامی آبراهام، ستاره انگلیسی چلسی برای تمدید قرارداد با این تیم درخواست افزایش حقوق داده است.

شرط مهم ستاره انگلیسی برای تمدید قرارداد با چلسی

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ آرم 99، با توجه به محرومیت چلسی در جابجایی تابستانی گذشته، فرانک لمپارد تصمیم گرفت که به جوانان خود برای فصل جاری اعتماد کند؛ جوانانی که به خوبی پاسخ اعتماد فرانک لمپارد را داده اند و تا به اینجای فصل عملکرد قابل قبولی از خود ارائه دادند.

یکی از این بازیکنان تامی آبراهام 22 ساله بوده است. این ستاره انگلیسی در ابتدای فصل بالاتر از اولیویه ژیرو و میچی باتشوایی در ترکیب اصلی تیم فرانک لمپارد نهاده شد و بازی های درخشانی را از خود ارائه داد. با این حال مصدومیت های پیاپی این بازیکن باعث شده که او از فرم خوب قبلی فاصله بگیرد اما بازهم به بسیاری معتقد هستند که آینده درخشانی پیش روی این ستاره انگلیسی خواهد بود.

تنها دو سال دیگر از قرارداد تامی آبراهام با باشگاه چلسی به جامانده است و گفته می گردد که پیوستن تیمو ورنر به این تیم باعث شده که شائبه هایی درباره آینده این ستاره جوان مطرح گردد. با این حال و در همین رابطه مترو مدعی شده که مذاکرات برای تمدید قرارداد این بازیکن با چلسی صورت گرفته اما آبراهام یک شرط مهم برای تمدید قرارداد با تیم لندنی دارد.

بر اساس این گزارش مهاجم انگلیسی درخواست نموده که دستمزدش از هفتگی 50 هزار پوند به 130 هزار پوند افزایش پیدا کند؛ مبلغی که پرداخت آن با توجه به بحران به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا، می تواند کار دشواری برای چلسی تلقی گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شرط مهم ستاره انگلیسی برای تمدید قرارداد با چلسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط مهم ستاره انگلیسی برای تمدید قرارداد با چلسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید