راه یابیخرچنگ به جشنواره فیلم آدلاید استرالیا

به گزارش وبلاگ آرم 99، انیمیشن خرچنگ به کارگردانی شیوا صادق اسدی به جشنواره فیلم آدلاید راه پیدا کرد.

راه یابیخرچنگ به جشنواره فیلم آدلاید استرالیا

به گزارش گروه فرهنگی وبلاگ آرم 99 به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان، پویانمایی خرچنگ ساخته شیوا صادق اسدی به بخش رقابتی فیلم های کوتاه انیمیشن دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم آدلاید 2020 استرالیا راه پیدا کرد.

این انیمیشن 11 دقیقه ای که از تولیدات جدید کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان در سال 2020 است، پنجمین حضور بین المللی خود را در این جشنواره تجربه می نماید.

پویانمایی خرچنگ قرار است روز اول آبان امسال (22 اکتبر2020) در یک برنامه 87 دقیقه ای به همراه هفت فیلم کوتاه انیمیشن از کشور های فرانسه، آمریکا، روسیه، مجارستان و استرالیا به نمایش درآید.

بر همین اساس در بخش رقابتی فیلم های کوتاه، طیف وسیعی از انیمیشن ها با تکنیک های مختلف انتخاب شده است که در این میان پویانمایی خرچنگ برای دوستداران فیلم های تجربی به نمایش در خواهد آمد.

تمامی رویداد ها و نمایش فیلم های جشنواره بین المللی فیلم آدلاید با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و با اقدام های مناسب گروه اجرایی این جشنواره برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، در محیط امنی برای شرکت کنندگان برگزار می گردد.

دوازدهمین جشنواره بین المللی فیلم آدلاید از 23 مهر تا 4 آبان سال 1399 (14 تا 25 اکتبر 2020) در شهر آدلاید کشور استرالیا به صورت حضوری در حال برگزاری است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "راه یابیخرچنگ به جشنواره فیلم آدلاید استرالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه یابیخرچنگ به جشنواره فیلم آدلاید استرالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید