حمله مجدد نظامیان هندی به مسلمانان کشمیر 2 کشته برجای گذاشت

به گزارش وبلاگ آرم 99، در تازه ترین حمله نظامیان هندی به مسلمانان مظلوم کشمیر دو جوان بر اثر اصابت گلوله جان خود از دست دادند.

حمله مجدد نظامیان هندی به مسلمانان کشمیر 2 کشته برجای گذاشت

به گزارش دفتر منطقه ای وبلاگ آرم 99 به نقل از کشمیر مدیا سرویس، نظامیان هندی با ادامه عملیات موسوم به تفتیش دو جوان کشمیری را ضرب مستقیم گلوله در منطقه جامو به شهادت رساندند.

گزارش ها حاکی است ارتش هند با تائید این خبر شرح داد: این دو جوان به ارتباط داشتن با گروه های مسلح آزادی خواه کشمیری مشکوک بودند.

همچنین طی دو روز اخیر یک نظامی هندی نیز در کشمیر هدف گلوله قرار گرفته و کشته شد، و نظامیان هندی نیز همین موضوع را بهانه آغاز مجدد عملیات های تفتیش خود قرار دادند.

ارتش هند تاکید کرد: عملیات تفتیش تا زمان خلع سلاح کامل گروه های آزادی خواه و توقف فعالیت های آنها ادامه خواهد داشت.

از سوی دیگر مردم کشمیر ضمن برپایی تظاهرات علیه اشغالگری نظامیان هندی خواستار خروج فوری آنها از کشمیر شدند.

عملیات تفتیش توسط نظامیان هندی روز گذشته نیز ادامه یافت و در منطقه اسلام آباد کشمیر نظامیان هندی با خارج کردن زنان و بچه ها از منازلشان اجازه ندادند تمام طول شب آنها به خانه هایشان بازگردند.

ارتش هند تاکید کرد: در زمانی که بچه ها و زنان در محیط خارج خانه هستند تمام منطقه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و با هر مورد مشکوکی برخورد خواهد شد.

گفتنی است طی یک ماه اخیر نظامیان هندی 33 جوان کشمیری را کشته و بیش از 845 نفر را نیز پس از بازداشت به مکان های نامعلومی منتقل کرده اند.

همزمان با شیوع کرونا در سراسر هند و توجه جامعه جهانی به این بیماری میزان حملات هند و عملیات های نظامیان این کشور در منطقه کشمیر افزایش یافته و این امر مورد اعتراض شدید مردم منطقه قرار گرفته است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمله مجدد نظامیان هندی به مسلمانان کشمیر 2 کشته برجای گذاشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله مجدد نظامیان هندی به مسلمانان کشمیر 2 کشته برجای گذاشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید