انتشار گزارش سازمان بهداشت جهانی درباره منشا کرونا تا 10 روز دیگر

به گزارش وبلاگ آرم 99، سازمان بهداشت از انتشار گزارش تحقیقات تیم اعزامی به ووهان درباره منشا ویروس کرونا تا واسط ماه جاری میلادی اطلاع داد.

انتشار گزارش سازمان بهداشت جهانی درباره منشا کرونا تا 10 روز دیگر

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ آرم 99 به نقل از رویترز، سازمان بهداشت دنیای روز آدینه خاطرنشان کرد که نتایج تحقیقات تیم اعزامی به ووهان برای آنالیز منشا ویروس کرونا در اواسط ماه مارس منتشر خواهد شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ آرم 99 بخوانید. (کلیک کنید)

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در صفحه اینستاگرامی وبلاگ آرم 99 بخوانید. (کلیک کنید)

پیتر بن امبارک، رئیس این تیم در ژنو گفت: زمانبندی فعلی ما هفته منتهی به 14-15 مارس خواهد بود. بن امبارک، کارشناس بهداشت دنیای که متخصص بیماری هایی با منشا حیوانات است در سرانجام ماموریت ماه گذشته گفته بود که منشا ویروس احتمالا خفاش ها بوده اند هرچند او از نحوله انتقال این ویروس به انسان اطمینان نداشت. وی در عین حال فرضیه خارج شدن این ویروس از آزمایشگاه را به شدت رد کرد.

مایک رایان، کارشناس ارشد امور اضطراری سازمان بهداشت دنیای گفت: کاری که تیم برای اعتبارش انجام داده کار واقعا سخت و کوشش برای رسیدن به گزارش کامل بوده تا ما بتوانیم بحث های مناسبی پیرامون گزارش داشته باشیم.

تدروس آدانوم گبریسیوس، مدیر کل سازمان بهداشت دنیای نیز دراین باره گفت: مایلم به شما اطمینان دهم تمام اتفاقاتی که در جریان این سفر رخ داد با شفافیت در اختیار همه قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "انتشار گزارش سازمان بهداشت جهانی درباره منشا کرونا تا 10 روز دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتشار گزارش سازمان بهداشت جهانی درباره منشا کرونا تا 10 روز دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید